O nas

PROSAT jest firmą działającą w dziedzinie telewizji kablowej i satelitarnej na terenie m Poznania i województwa od 1988r. Zajmujemy się kompleksową realizacją zamówień w dziedzinie wykonawstwa instalacji satelitarnych i RTV. Instalacje przez nas wykonywane w oparciu o Warunki Techniczne P.A.R. ( załącznik nr 23 do Rozporządzenia Ministra Łączności z dnia 16 lipca 1993r) uzyskały po pomiarach wykonanych przez ekspertów Państwowej Agencji Radiokomunikacyjnej pozytywną ocenę w wyniku czego w imieniu Ministra Łączności Państwowa Agencja Radiokomunikacji Zarząd Krajowy – Departament Radiofonii i Telewizji udzielił nam Zezwolenia nr 14/96 i 47/96 na zakładanie i używanie urządzeń i sieci odbioru programów radiofonicznych i telewizyjnych.

Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą techniczną otwartą na wszelkie nowości techniczne , sprawdzoną np. przy realizacji miejskiej sieci telewizji kablowej dla m Kościana i Os. Dębina w Poznaniu, prowadzonych przez nas od prac koncepcyjnych, poprzez niezbędne uzgodnienia, wykonanie projektu i pełną realizację przy wykorzystaniu techniki światłowodowej.

Od marca 2002r roku na podstawie zgłoszenia działalności telekomunikacyjnej do Prezesa Urzędu Regulacji Telekomunikacji rozpoczęliśmy świadczenie usługi dostępu do internetu, na bazie istniejącej sieci TV Kablowej w Kościanie.